Home Grensrechter-cursus Scheidsrechter-cursus Teams Top-500

Top-500 jeugdopleidingen - seizoen 2024-2025 najaar

Er is een relatie tussen het aantal spelers/teams en hoe hoog een club speelt. Hoe meer spelers hoe groter de kans op talentvolle spelers immers. Maar ook de interne en externe scouting en kwaliteit van trainingen en coaching zijn belangrijk. Daarbij spelen zaken zoals geografische ligging, financiele middelen, faciliteiten en nabijheid van hoger spelende (BVO) clubs die talentvolle spelers wegscouten ook een rol. Het is uiteraard een beleidskeuze in hoeverre een club zelf aan externe scouting wil doen.

Hoe hoog een club kan spelen is dus afhankelijk van allerlei factoren. Ondanks allerlei kanttekeningen kunnen we de score toch eens afzetten tegen het aantal (JO8 tm JO19) teams. Score is de behaalde score. Delta is hoeveel hoger of lager de score is ten opzichte van de te verwachten score op basis van het aantal teams. Een hoge delta duidt op veel externe scouting, een negatieve delta duidt mogelijk op ruimte voor verbetering. Voor grote clubs is het echter lastiger een positieve delta te bereiken dan voor kleine clubs. Bij kleine clubs spelen sterkere of zwakkere lichtingen een grotere rol.

Klik hier: terug naar gedetailleerde rangschikking

#Amateur ClubTeamsScoreDelta
1Alphense Boys319.971.62
2AFC739.95-0.01
3Zeeburgia avv359.931.20
4Spartaan'20439.900.64
5Koninklijke HFC929.87-0.13
6AFC 34409.870.74
7Waterwijk asc709.84-0.10
8Barendrecht699.83-0.09
9Alexandria'66539.800.13
10Hoofddorp s.v.809.77-0.22
11DEM RKVV479.760.28
12Roda '46669.72-0.17
13Hollandia179.713.37
14BFC539.700.03
15JVOZ89.696.32
16Quick539.670.00
17Achilles E79.666.83
18SC Feyenoord179.663.32
19Quick Boys689.64-0.27
20WV-HEDW499.640.08
21HBS519.640.02
22Quick '20569.64-0.11
23DVS'33 Ermelo399.630.59
24SC 't Zand419.630.44
25Forum Sport489.620.11
26PVCV899.61-0.38
27Bennekom559.60-0.11
28Westlandia499.600.04
29Fortuna Wormerveer sv309.561.32
30DTA Fortius asv149.563.96
31Sparta AV189.542.97
32GVAV-Rapiditas409.540.41
33Meern De719.53-0.41
34DSO629.52-0.32
35Excelsior M.369.500.69
36Purmersteijn339.500.97
37SCPB'22659.50-0.38
38UNA369.500.69
39csv Apeldoorn459.460.09
40Blauw Wit '34629.45-0.38
41OJC ROSMALEN729.44-0.51
42DZC '68619.44-0.38
43Wilhelmus659.43-0.45
44BVC Bloemendaal529.43-0.21
45IJsselmeervogels329.430.98
46SV Schalkhaar389.420.47
47vv Smitshoek639.42-0.43
48Unicum479.41-0.07
49Voorschoten'97639.39-0.47
50UDI'19559.38-0.34
51Spijkenisse539.37-0.29
52Hercules649.36-0.50
53S.V. Houten539.35-0.32
54ONS Sneek219.342.22
55Be Quick 1887349.340.71
56SML369.340.53
57Baronie549.34-0.36
58Berghem Sport469.32-0.11
59SDZ699.32-0.60
60Nieuwerkerk729.32-0.63
61Sporting Martinus679.31-0.59
62Hoogland659.31-0.56
63Jonathan829.29-0.69
64Buitenveldert sc.379.290.41
65LAC Frisia 1883479.25-0.23
66Kampong779.23-0.74
67VELO509.22-0.38
68TOGB719.21-0.73
69Victoria749.20-0.76
70Urk509.19-0.40
71Nootdorp409.190.06
72WSV459.17-0.19
73Kolping Boys569.14-0.60
74ACV339.130.60
75FC Lisse489.13-0.39
76Drachtster Boys389.090.14
77NEO549.09-0.60
78Buitenboys sc.669.09-0.80
79FC Skillz119.094.43
80Bilt De FC569.07-0.68
81Sportlust '46519.06-0.56
82Orion599.05-0.75
83Blauw Geel'38/JUMBO479.03-0.45
84DCG Rksv479.03-0.45
85Soest SO579.01-0.76
86ARC759.00-0.97
87Hooglanderveen788.98-0.99
88Gemert448.97-0.34
89DESTO658.97-0.91
90VVOG Harderwijk598.94-0.86
91Jodan Boys de358.930.20
92Quick 1888238.931.50
93DZOH358.930.19
94ATC '65388.92-0.04
95Kloetinge358.920.18
96Zestienhoven438.91-0.35
97Sarto628.89-0.94
98DOVO478.89-0.59
99RKSV Nuenen418.87-0.32
100Oranje Wit558.86-0.86
101TSC398.84-0.20
102Sportclub Excelsior358.840.11
103SDV Barneveld458.84-0.52
104Excelsior '31458.84-0.53
105CSV'28538.83-0.84
106Helpman368.820.01
107VVIJ458.81-0.55
108Zwaluw VFC688.80-1.12
109Unitas'30588.78-1.00
110Abcoude fc558.78-0.93
111JEKA668.78-1.12
112SC Joure338.770.24
113Swift418.77-0.42
114ASWH588.76-1.02
115JSV Nieuwegein438.76-0.51
116RKDVC438.75-0.51
117Meerburg518.72-0.90
118De Treffers328.710.26
119Spakenburg278.700.76
120S.V. Den Hoorn628.69-1.15
121Hoogeveen248.691.12
122KFC368.68-0.13
123DTS '35 Ede498.66-0.90
124Geldrop448.66-0.66
125HVV688.66-1.26
126Dijk De asv408.65-0.48
127Always Forward498.64-0.91
128VOAB638.64-1.22
129Best Vooruit398.63-0.41
130Purmerend488.63-0.89
131Nivo Sparta278.620.68
132Diemen sv.458.62-0.75
133WVF618.61-1.20
134RODA '23 Rksv708.61-1.32
135sv Poortugaal578.61-1.16
136SC Genemuiden368.61-0.21
137AFC Quick 1890518.60-1.02
138Noordwijk298.600.46
139FC Oegstgeest428.60-0.63
140SDO468.60-0.84
141Brabantia338.590.06
142Rhode/VSB378.58-0.30
143sv Parkhout618.58-1.24
144Sparta E.448.57-0.74
145Roosendaal468.57-0.86
146Volendam rkav628.55-1.28
147WVV158.532.67
148VRC628.52-1.32
149VOC558.51-1.20
150Bon Boys338.50-0.03
151Rohda Raalte498.49-1.06
152Maarssen568.49-1.26
153Spirit358.48-0.26
154GVVV328.470.02
155Olympia338.47-0.06
156Scharn398.47-0.58
157Oranje Nassau458.46-0.90
158HZVV338.46-0.07
159Flevo Boys378.45-0.42
160DIO '30298.450.31
161FC Zoetermeer538.45-1.22
162Arnhemse Boys Schuytgraaf388.44-0.51
163UVV388.44-0.51
164Verburch328.43-0.02
165FC 's-Gravenzande608.43-1.38
166Huizen458.42-0.95
167LYRA388.41-0.54
168Heerenveense Boys358.41-0.32
169asv Dronten478.39-1.09
170LSVV308.390.14
171SV Venray468.38-1.05
172FC Aalsmeer448.38-0.93
173VDZ588.38-1.40
174Concordia448.38-0.94
175Charlois sv258.370.67
176VV Trinitas Oisterwijk468.34-1.09
177DWS afc118.343.68
178Drechtstreek408.33-0.80
179d' Olde Veste'54258.320.62
180CJVV348.32-0.32
181XerxesDZB408.31-0.81
182FC Burgum268.310.49
183AWC398.31-0.73
184SV Unitas'59568.30-1.44
185FC Zutphen418.30-0.89
186V.V. Heerenveen388.28-0.67
187Sparta Nijkerk568.28-1.47
188Montfoort S.V.'19328.28-0.17
189RBC108.274.03
190Delta Sports '95 FC498.27-1.29
191Graaf W II VAC448.26-1.05
192Stadskanaal208.261.32
193MOC'17438.26-1.01
194Emplina378.26-0.62
195Vogido388.25-0.70
196Zuidvogels HSV De498.24-1.31
197Capelle328.24-0.22
198SHO398.23-0.81
199AS'80838.23-1.76
200Rijnsburgse Boys408.22-0.90
201Veendam 1894288.220.18
202SDC '12318.22-0.13
203FC Uitgeest398.21-0.83
204FC Meppel388.21-0.74
205Zeelandia Middelburg438.21-1.06
206DOSC468.20-1.23
207Die Haghe568.19-1.55
208FC Amsterdam128.183.16
209SBC518.17-1.45
210Reiger Boys468.16-1.27
211Focus '07398.16-0.88
212FCV-Venlo338.15-0.38
213Dongen268.150.32
214DHC98.144.29
215ADO '20408.14-0.99
216sv O.S.S. 1920278.130.19
217VFC458.13-1.24
218HHC Hardenberg448.12-1.19
219CDW358.11-0.62
220ASC458.11-1.26
221SV Valkenswaard358.11-0.63
222DSS568.10-1.64
223Foreholte448.10-1.21
224FC Assen348.09-0.54
225Excelsior'20318.09-0.26
226Be Fair528.08-1.56
227Volharding208.081.14
228Soccer Boys368.08-0.74
229msv De Betrokken Spartaan128.063.04
230RCL568.05-1.69
231SVI438.05-1.22
232Binnenmaas FC228.030.75
233Theole358.03-0.71
234Voorwaarts T388.03-0.93
235FC Zuidlaren348.01-0.63
236Hillegom sv458.00-1.36
237Unitas188.001.43
238BVCB438.00-1.27
239SC Bemmel307.99-0.25
240SV Someren387.99-0.97
241RKAVIC207.981.04
242OSC467.96-1.48
243WHC317.95-0.40
244FC Oudewater267.950.12
245Venlosche Boys407.94-1.19
246Overbos sv.407.93-1.20
247Madese Boys317.92-0.43
248Ter Leede187.911.34
249FC Wolvega247.910.34
250GJS467.90-1.53
251Zeerobben247.900.33
252SV TOP197.891.13
253FC Lewenborg287.89-0.16
254VVGZ277.88-0.05
255AFC IJburg527.88-1.76
256Beuningse Boys327.87-0.58
257De Weide327.87-0.58
258Argon247.860.30
259Westfriezen457.85-1.51
260Foresters267.850.03
261HFC '15317.83-0.53
262BWO347.82-0.81
263Alliance '22 sv.487.80-1.71
264VEV'67347.80-0.83
265DEV Doorn297.79-0.35
266vv Winsum297.78-0.36
267Berkel537.78-1.89
268Eldenia347.78-0.86
269Nunspeet377.78-1.10
270VVC fc427.78-1.45
271Rotterdam United157.771.92
272Grol297.76-0.37
273Victoria '28297.76-0.38
274HSV317.76-0.60
275SJO HSC - Buurse297.76-0.38
276Brederodes407.74-1.38
277SJO FC Dalfsen427.73-1.50
278HVCH417.72-1.48
279RPC507.71-1.88
280Margriet357.71-1.02
281Spero537.70-1.97
282Juliana '31317.70-0.65
283Wittenhorst347.70-0.93
284IJVV397.70-1.35
285SDC Putten357.70-1.04
286OVC '85317.69-0.66
287ASC De Volewijckers347.69-0.95
288NWC347.68-0.95
289DETO257.68-0.02
290Longa '30407.68-1.45
291IJmuiden vv.317.65-0.70
292HMSH227.630.35
293Woezik397.63-1.41
294S.V. Brandevoort457.63-1.73
295Wieldrecht357.63-1.11
296FC Geleen-Zuid237.620.18
297Beek Vooruit437.61-1.65
298LSC 1890327.61-0.84
299HBC467.60-1.83
300DVOV327.59-0.86
301DSVP397.59-1.45
302Pelikaan297.58-0.56
303Zouaven de337.57-0.96
304Halsteren277.56-0.38
305Hardinxveld267.56-0.26
306De Tubanters 1897427.56-1.67
307VVZ '49237.550.12
308Sportclub Monster317.54-0.81
309DBS477.54-1.94
310Brielle VV297.54-0.60
311Jong Brabant467.50-1.93
312DoCoS227.500.22
313Sportclub Deventer347.49-1.15
314JVC307.47-0.77
315De Zweef347.45-1.19
316Berkum497.44-2.12
317Blerick267.43-0.39
318SJO AZSV - AD '69417.43-1.76
319RKSV Heeze277.43-0.51
320DVC '26317.42-0.93
321Vitesse 22397.42-1.62
322TABA afc367.42-1.39
323GSC ESDO187.420.84
324Almere FC417.41-1.78
325Sporting '70587.41-2.37
326S.V. Losser397.40-1.64
327Achilles 1894187.400.82
328ODC327.40-1.05
329RKVVO437.40-1.87
330FC Eindhoven AV487.39-2.12
331Altius347.38-1.25
332Robur et Velocitas507.38-2.21
333RKDEO467.38-2.05
334Schoonhoven277.38-0.56
335CVV Zwervers367.37-1.44
336Jonge Kracht197.370.60
337Rigtersbleek317.36-0.99
338Schagen United537.36-2.31
339Lycurgus437.36-1.91
340SV De Braak387.33-1.62
341RKAVV297.33-0.81
342TVC '28227.330.04
343SVA507.32-2.27
344Colmschate '33397.31-1.73
345SJC377.31-1.57
346F.C. Ommen377.31-1.57
347Legmeervogels347.29-1.34
348DVV307.28-0.96
349SEH237.28-0.15
350Tubantia197.270.50
351Groeneweg357.26-1.48
352Zwervers IJVV de287.25-0.79
353Epe257.24-0.46
354Sliedrecht387.24-1.72
355Stevo177.230.89
356Groene Ster327.23-1.22
357UVV'40357.22-1.51
358ODIN 59467.21-2.22
359FC Dinxperlo237.21-0.22
360EMM'21377.20-1.67
361SV Bedum227.20-0.08
362Bergambacht157.191.34
363Terneuzense Boys267.19-0.63
364RKHVV407.18-1.94
365FC Den Helder307.18-1.07
366SP Lochem277.17-0.77
367DIOS sv.347.15-1.49
368Den Ham227.15-0.14
369Laakkwartier187.150.57
370Nieuwland ASC317.14-1.22
371Katwijk347.12-1.51
372Nieuw West United SV97.123.26
373ZIGO257.11-0.59
374Blauw-Zwart347.10-1.53
375OSM '75347.10-1.53
376SJO FC Zuidwolde97.103.24
377SC Bolsward337.09-1.44
378ZZC'20257.09-0.61
379Sporting Krommenie387.09-1.86
380DVO277.09-0.85
381Slikkerveer337.08-1.45
382DVC Dedemsvaart367.07-1.74
383VIOD377.06-1.82
384ZOB327.04-1.41
385Raptim237.03-0.40
386WSC277.02-0.92
387PH257.01-0.69
388Wasmeer387.01-1.95
389Meer De sv.247.01-0.56
390DVC Appingedam207.000.06
391KSV377.00-1.88
392Deurne317.00-1.36
393Sportclub Jekerdal416.99-2.20
394RKDES246.98-0.58
395DRC246.96-0.60
396Achilles '12316.96-1.39
397DAW Schaijk276.95-0.99
398Acht236.95-0.48
399ESTO336.94-1.59
400ABS246.93-0.63
401Go Ahead Kampen346.92-1.72
402Velocitas 1897216.90-0.23
403Zeewolde356.89-1.84
404SKV326.89-1.56
405avc Heracles316.87-1.49
406Breukelen FC246.87-0.70
407Olympia'28266.85-0.97
408RVVH266.83-0.99
409Juventa '12266.83-0.99
410Zuidhorn346.82-1.81
411Hatto Heim286.82-1.23
412EVV Echt236.82-0.61
413Avanti W.376.82-2.06
414DESZ146.811.22
415VVA/Spartaan276.81-1.13
416DVOL496.81-2.75
417Be Quick Dokkum286.81-1.24
418Wippolder336.81-1.72
419Ulftse Boys306.80-1.45
420Rijsoord256.79-0.91
421v.v. Hellendoorn196.780.02
422FC Engelen246.75-0.82
423Ouderkerk sv.306.75-1.49
424Spirit 30 SC276.75-1.19
425Sparta'18216.75-0.37
426Wilhelmina296.74-1.40
427ZAC416.73-2.46
428NEC Delfzijl166.730.64
429BZC / Zuiderpark156.720.86
430Nieuwleusen SV196.71-0.05
431Vroomshoopse Boys256.71-0.99
432DONK206.70-0.24
433s.v. Enkhuizen396.70-2.35
434Hillegersberg336.69-1.84
435Haarsteeg406.69-2.44
436Jong Holland336.69-1.84
437Wijhe '92236.69-0.74
438OBW316.68-1.68
439Kethel Spaland vv396.68-2.37
440AMVJ246.67-0.89
441Bavel276.66-1.28
442FC Weesp506.65-2.94
443DCS286.65-1.39
444Union286.65-1.39
445VVOP306.63-1.62
446Dommelen256.62-1.08
447TOS-Actief366.60-2.21
448Blauw Geel '55386.59-2.37
449FC Eibergen266.58-1.24
450MVV '27216.58-0.55
451CVVO226.53-0.76
452SVW 27446.52-2.79
453SV BLC466.51-2.92
454SV Reeshof386.51-2.44
455Actief306.51-1.73
456VV Sneek Wit Zwart206.51-0.43
457Were Di286.49-1.55
458KMD296.48-1.66
459Bekkerveld336.47-2.06
460Valken'68346.47-2.16
461Sparta'25296.47-1.67
462Lunteren256.46-1.24
463NSVV276.44-1.50
464HS'88286.44-1.61
465Brakkenstein246.41-1.16
466ZSV266.40-1.42
467Hoevelaken326.40-2.06
468Trekvogels306.36-1.88
469Haarlem-Kennemerland f.c.416.36-2.83
470SVZW296.34-1.80
471Gorecht366.34-2.47
472De Tukkers156.330.47
473Borger136.321.01
474Honselersdijk156.290.44
475DVSU396.28-2.76
476Be Quick '28256.27-1.43
477De Bataven206.27-0.67
478VVOR296.27-1.87
479Onze Gezellen306.22-2.02
480Blokkers de266.20-1.62
481SCG'18266.20-1.62
482Prinses Irene186.19-0.38
483Annen176.11-0.23
484SVC'08316.11-2.24
485Baarn sv326.09-2.36
486VVO176.09-0.25
487Nieuwkoop216.07-1.05
488Valleivogels246.02-1.55
489MVC'19186.01-0.57
490Balk176.01-0.33
491PVC485.97-3.54
492LSV175.96-0.38
493Blijdorp345.96-2.68
494Hercules Zaandam sc355.95-2.78
495De Leeuw165.92-0.18
496SHH395.83-3.22
497Wilhelmina Boys305.80-2.45
498Graveland 's245.78-1.79
499VV Egmond245.77-1.80
500FC Horst215.76-1.37